ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військово-прикладна патріотика: естафети української юні

22 Лютого 2021, 18:35
Військово-прикладна патріотика: естафети української юні

У комунальному закладі Київської облради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”» відбулася відкрита першість з військово-прикладної естафети, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тривав захід упродовж майже тижня. Були розіграні призи від командира окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила — військової частини, яка давно опікує ліцеїстів. Серед вихованців ліцею, до речі, чимало дітей військових, зокрема з цієї бригади.

— Між військовою частиною та навчальним закладом укладено угоду про шефські зв’язки. Але і без неї завжди радо допомагаємо юним друзям, — розповідає командир бригади полковник Олег Шевчук. — Вже чотири роки триває співпраця наших колективів. І не кривитиму душею, якщо скажу: вона плідна й корисна.

Як розповів кореспондентові АрміяInform начальник фізичної підготовки і спорту бригади полковник Микола Комаров, за ці чотири роки ліцеїсти зробили неабиякий поступ у фізичному розвитку й можуть похвалитися певними спортивними успіхами.

— Рівень фізичної підготовки хлопців і дівчат реально зростає, і це помітно. Адже ми постійно проводимо спільні спортзаходи, — говорить офіцер. — Приємно, що чимало випускників ліцею «Патріот» обирають шлях професійних захисників Батьківщини. Торік документи на вступ у військові виші подали 18 ліцеїстів, у цьому році — вже 16.

У цій першості змагалися у військово-прикладній естафеті з елементами спортивних ігор і гімнастики. У запеклій боротьбі призові місця розподілилися між двома десятими й одним одинадцятим класом. У складі команд-переможців завзято виборювали призові місця діти учасників АТО/ООС. Так, батьки ліцеїстів Вікторії Колодич та Ілони Дзюби брали участь в операції Об’єднаних сил у складі підрозділів Національної поліції, а батьки Вікторії Васюхно та Анатолія Сікорського — військовослужбовці ЗС України, за плечима яких — не одна ротація на Схід.

Переможців змагань привітали й нагородили командир бригади полковник Олег Шевчук та директор ліцею-інтернату «Патріот», майор запасу, заслужений працівник освіти України Василь Козій. Крім кубків, медалей та грамот всі команди заохотили солодкими призами.

Відкрита першість з військово-прикладної естафети позаду, але спортивне життя ліцею не припиняється: вже за кілька днів тут відбудеться відкрита першість з настільного тенісу, присвячена Героям АТО.

13
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство, Спорт