ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі командувач національного флоту представив тимчасового виконувача обов’язків начальника Інституту ВМС

10 Лютого 2021, 20:17

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа, в урочистій обстановці, представив нового керівника Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія».

Як повідомили АрміяInform у службі зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України, за наказом Міністра оборони України, тимчасове виконання обов’язків начальника військово-морського вишу було покладено на капітана 1 рангу Кіріакіді Максима Вікторовича.

Новопризначений очільник військового навчального закладу за роки служби на флоті, пройшов шлях від командира батареї ракетно-артилерійської бойової частини фрегата «Гетьман Сагайдачний» до заступника командира Морського командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, керував кораблем управління «Славутич» та корветом «Хмельницький». Здобув вагомий досвід служби як на кораблях ВМС, так і на керівних посадах національного флоту.

– За минулий рік ми отримали новий пункт базування, перший плавучий причал та новий броньований катер. У цьому році на озброєння надійдуть комплекси «Байрактар» та «Нептун», нові катери типу «Айленд». Також ми отримаємо новий серійний розвідувальний корабель «Сімферополь». Буквально через пару місяців буде закладено корвет. Заплановано будівництво ракетних катерів за допомогою кредиту Великобританії. Також, ми ведемо перемовини щодо отримання протимінних кораблів. І ви будете служити на цих кораблях, – зазначив командувач національних ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Щоб професійно виконувати свої обов’язки, треба добре вчитися. У вас є можливість, є місце, є чудовий викладацький склад, є навчально-матеріальна база, є все щоб ви отримали відповідні знання. Я сподіваюсь, що під керівництвом нового начальника інституту, ваші вміння та знання ще більше вдосконаляться, тому що він передасть свій досвід корабельної служби, який вам знадобиться в подальшому, як корабельним офіцерам, – додав він.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: