ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Укроборонпром» уклав контракт з Пакистаном на ремонт танків Т-80УД на суму 85,6 млн доларів

22 Лютого 2021, 11:55
«Укроборонпром» уклав контракт з Пакистаном на ремонт танків Т-80УД на суму 85,6 млн доларів

У рамках міжнародної виставки озброєнь IDEX–2021, яка наразі триває в ОАЕ, відбулося укладення контракту між «Укроборонпромом» і Пакистаном на ремонт парку танків Т-80УД на загальну суму 85,6 млн доларів. Це першій контракт Концерну з цією країною у поточному році.

Про це інформує пресслужба Концерну.

«Наші бронетанкові підприємства постійно оновлюють свої виробничі потужності та вдосконалюють технології, що забезпечує високу якість робіт і продукції, – зазначив гендиректор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв. – Також ми обговорили з пакистанською стороною нові замовлення на постачання в цю країну двигунів 6 ТД1 і 6 ТД2».

Крім цього, Юрій Гусєв на зустрічі з віцепрем’єр-міністром Об’єднаних Арабських Еміратів Мансуром бін Заєд аль-Нахаяном обговорили стан реалізації спільних проєктів і визначили пріоритетні напрями майбутньої співпраці.

«Найближчим часом на нас очікує активізація двосторонньої військово-технічної співпраці між Україною та ОАЕ», – наголосив Юрій Гусєв.

Варто додати, що на IDEX–2021 українська делегація досягла низки попередніх домовленостей з Об’єднаними Арабськими Еміратами, Саудівською Аравією та Йорданією у сферах високоточної зброї, безпілотних платформ, космічних технологій, ремонту авіадвигунів тощо.

Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій rss.feed, Новини, Озброєння та техніка