ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У сержантському корпусі ЗС України — молоде поповнення

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Лютого 2021, 16:55

Знакова подія відбулась у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, що на Полтавщині. В урочистій обстановці 74 випускники сьогодні отримали дипломи  про здобуття військової спеціальності.

— Це майже як на двадцять відсотків більше, ніж торік, — розповів начальник коледжу полковник Кирило Злобін. — Особливо приємно відзначити, що шестеро випускників отримали диплом з відзнакою.

Упродовж майже трьох років навчання юнаки й дівчата здобули спеціальності за напрямками «Комп’ютерні науки», «Телекомунікації» та «Радіотехніка». Ці знання й навички дозволять їм працювати на посадах техніків та начальників елементів систем зв’язку середнього рівня.

Щирі вітання молодим сержантам лунали від представників вищого командування, органів державної влади, духовенства та ветеранів.

Як зазначив головний старшина Командування військ зв’язку та кібербезпеки Генерального штабу ЗСУ старший прапорщик Микола Яценко, нині кожен випускник бере на себе не тільки певний обсяг посадових обов’язків, а й величезну відповідальність перед народом за суверенітет і незалежність держави, мир і спокій нашого народу.

Церемонію вручення дипломів органічно продовжила врочиста присяга сержанта й духовне благословення випускників військовим капеланом православної церкви Владиславом Рукасом.

За словами очільника коледжу полковника Кирила Злобіна, цьогорічний випуск поповнює військо не тільки фахівцями, а й трьома сімейними парами.

— Цей відповідальний крок молодих людей є свідченням не тільки обопільних почуттів, а й суттєвою мотивацією їхньої спільної військової служби, — зазначив офіцер.

Позитивну вмотивованість до випробувань підтвердили всі випускники.

— Не чекаю від служби жодних послаблень, — поділилась думками молодший сержант Владислава Бондарчук. — Прагну стати висококласним спеціалістом і надалі продовжити навчання за фахом і стати офіцером.

До слова, майже 80 відсотків випускників отримали розподілення у бойові частини й підрозділи Збройних Сил. Серед найпривабливіших та бажаних місць служби стали Десантно-штурмові війська, Сили спеціальних операцій, Військово-Морські Сили й бойові бригади. Кожен третій випускник бажає продовжити навчання задля отримання вищого фахового кваліфікаційного рівня.

Фото автора

28

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: