ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Національній академії сухопутних військ вшанували пам’ять випускників: капітана 3-го рангу Дмитра Лабуткіна, капітана Юрія Бутусова і старшого лейтенанта Романа Тимошенка

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Лютого 2021, 12:47

Усі вони загинули шість років тому в боях з російським агресором.

Зокрема, 16 лютого 2015 року, під час виходу української колони з пораненими й загиблими з-під Дебальцевого бронетранспортер, де перебували офіцер-спецпризначенець капітан Юрій Бутусов та військовий журналіст капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін, підбили російські окупанти. Юрій Бутусов зумів вибратися з бойової машини та прийняв бій з ворожими силами, що переважали. Загинув офіцер від поранень під бронетранспортером, затиснувши в руці гранату. Поруч з ним загинув і військовий кореспондент капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін, на честь світлої пам’яті якого щорічно в нашій країні відзначається День вшанування військового журналіста України.

Того ж дня старший лейтенант Роман Тимошенко очолював колону військової техніки, яка вивозила з оточення поранених воїнів, що брали участь у боях поблизу Дебальцевого. Під час руху колони в районі села Нижнє Лозове Артемівського (нині – Бахмутського) району Донеччини бронетранспортер, в якому перебував командир колони, наїхав на фугас. Унаслідок вибуху старший лейтенант Тимошенко загинув від поранень.

Разом із командувачем підготовки Командування Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком, керівним складом, військовими капеланами отцями Андрієм Хомишиним та Юрієм Балухом офіцери й курсанти видового навчального закладу вшанували полеглих побратимів хвилиною мовчання, помолились за упокій їхніх душ, поклали квіти і запалили лампадки біля меморіалу полеглим випускникам Академії.

Укотре до вшанування полеглих випускників Національної академії сухопутних військ долучились і слухачі Загальновійськового училища Військової академії Сен-Сір Коеткідан ЗС Французької Республіки молодші лейтенанти Адександр Жіро та Корантен Лорон, які проходять стажування у виші.

Вічна пам’ять Героям…

Фото автора і Віталія Рудковського

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram