ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові визначили переможців у волейбольному турнірі на честь Героя Небесної Сотні

21 Лютого 2021, 9:20

Усеукраїнський турнір-меморіал з волейболу серед ліцеїстів військових ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою пам’яті Героя України Устима Голоднюка, який упродовж трьох днів тривав у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, завершено.

Участь у турнірі-меморіалі взяли шість команд: Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького, Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та збірна команда ліцеїстів-крутян.

Змагання на волейбольному майданчику були запеклими. В підсумку першість здобула команда військових ліцеїстів з Луцька, другу сходинку п’єдесталу пошани посіли ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, а бронзу виборола команда господарів турніру.

Завершення турніру мало ще одну свою особливість — до ліцею завітали представники волейбольного клубу «Барком-Кажани», які є чемпіонами України. Професійні гравці провели для переможців коротенький майстер-клас з командної гри та взяли участь у нагородженні переможців.

Начальник львівського військового ліцею полковник Юрій Гусар зазначив, що львівський військово-орієнтований навчальний заклад розширюватиме коло учасників цього турніру. Для цього в ліцеї тепер є належна інфраструктура та можливості. Для участі у командній першості наступного року він закликав готуватися команди інших військових ліцеїв та коледжів України.

Слід додати, що представники команд-учасниць турніру у дні вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні взяли участь у міських заходах на честь пам’яті учасників Революції Гідності. Зокрема відвідали церемонію підняття прапора на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook