ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У львівському Будинку офіцерів відкрили виставку «Революція гідності: спалахи пам’яті»

18 Лютого 2021, 19:22

— В експозиції представлені особисті речі учасників Революції гідності. Зокрема прапори, одяг, каски, бронежилети, бити та щити. Також тут можна побачити унікальні фотографії, зроблені у вирі цих подій, — розповідає директорка музею Гідності у Львові та співорганізаторка виставки Андріяна Дигдалович. — Учасники Революції гідності надали нам ці речі, аби їх могли побачити всі охочі.

Також експонати для виставки надав Львівський історичний музей, у фондах якого зберігаються автентичні речі, зібрані на Майдані.

На виставці представлена книжкова добірка. У ній — книги з колекції Львівської обласної бібліотеки для юнацтва імені Романа Іваничука, Будинку офіцерів і Музею Гідності. Тематика книжкової експозиції — Революція гідності та війна на сході країни.

— У нас вже діє фотовиставка «Час війни» та експозиція «Історія українського війська у військових одностроях», — розповідає начальник Львівського Будинку офіцерів полковник Віталій Провозін. — І нова виставка — «Революція гідності: спалахи пам’яті» — доповнює ці  експозиції.

Виставка триватиме два місяці за адресою: Львів, вул. Театральна, 22, Будинок офіцерів. Вхід вільний.

Фото автора

Відео Тараса Греня та Владислава Назаркевича

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram