ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Командуванні об’єднаних сил ЗСУ опановували процесами оперативного планування

23 Лютого 2021, 8:23
У Командуванні об’єднаних сил ЗСУ опановували процесами оперативного планування

З особовим складом структурних підрозділів Командування об’єднаних сил Збройних Сил України проведено штабне тренування з вивчення теоретичних положень оперативного планування.

Навчальний процес відбувався з урахуванням нормативної бази, що використовується у Збройних Силах країн-членів НАТО, а також досвіду участі офіцерів Командування в Антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил. Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

У заході також взяли участь представники Генерального штабу, Командування Сил логістики, Командування Сил підтримки, Командування медичних сил та професорсько-викладацький склад Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою проведення тренування є набуття й удосконалення кожним офіцером практичних умінь і навичок для виконання завдань у складі Сил оборони.

– Військовослужбовці Командування змогли вдосконалити теоретичні знання щодо роботи в органах військового управління, а також практично виконали стандартизовані процеси планування операцій та бойових дій, які застосовують на практиці країни-члени Північноатлантичного альянсу, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Навчання та тренування, Новини