ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Командуванні об’єднаних сил ЗСУ нагородили воїнів-«афганців»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Лютого 2021, 11:57

Сьогодні, 15 лютого, у Командуванні об’єднаних сил Збройних Сил України урочисто відзначили учасників бойових дій на території інших держав.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

– Українські військовослужбовці брали участь у локальних війнах та збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Це й військові фахівці з досвідом ведення операцій у В’єтнамі, Сирії, Анголі, Мозамбіку тощо. Сьогодні ми пишаємося тим, що бойовий резерв українського війська складають ветерани війни в Афганістані, яка тривала протягом десяти років, – наголосив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях у складі багатьох миротворчих місій брали участь десятки тисяч українських військових.

Нині під час бойових дій проти підступної російської агресії на сході України ці військові фахівці ефективно застосовують свій бойовий досвід, проявляють героїзм і мужність.

Звертаючись до офіцерів, які брали участь у бойових діях на території інших держав та виконували завдання у складі миротворчих місій, генерал-лейтенант Сергій Наєв побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку і добробуту, незламної волі у важкій боротьбі за перемогу над ворогом, здійснення всіх планів та успіхів задля забезпечення обороноздатності нашої країни.

– Ми маємо за честь служити разом з вами у складі Командування об’єднаних сил Збройних Сил України, де ваш бойовий досвід є беззаперечним вагомим внеском у набуття спроможностей нашим Командуванням, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Наприкінці урочистостей військовослужбовців було нагороджено відзнаками, грамотами та цінними подарунками.

Читайте нас у Facebook