ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Харкові вже третій рік реалізують проєкт «Патріоти до влади»

15 Лютого 2021, 13:50
У Харкові вже третій рік реалізують проєкт «Патріоти до влади»

У Харкові за ініціативи Обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» успішно реалізують навчальну програму «Патріоти до влади».

Ще у 2018 році, коли стартував цей соціальний проєкт, на меті учасників бойових дій було ознайомлення побратимів та членів їхніх сімей з особливостями громадської чи волонтерської роботи. Також вони хотіли «озброїти» ветеранів основами юридичних знань і, так би мовити, конструктивного спілкування з чиновниками щодо відстоювання своїх законних прав.

– Заняття тривали в різних місцях із широким залученням фахівців, – каже учасник Антитерористичної операції активіст ХОГО «Спілка учасників АТО» Юрій Корсунов. – Зустрічі ми організовували здебільшого у вихідні й нам було не важливо, приходило три-чотири людини чи сто. Головне, щоб це їм було цікаво і корисно. Також ми вітали бажання товаришів по зброї йти на вибори, але не робили це чимось обов’язковим.

Учасник бойових дій Юрій Корсунов уточнив: за два з половиною роки реалізації соціальної програми «Патріоти до влади» їхні семінари та лекції відвідало близько 250 осіб. Можливо, це не так і багато. Проте кожен із цих людей передав свої знання іншим членам ветеранських організацій.

Зокрема, останнє заняття відбулося в одному із готелів Харкова. На це зібрання запросили двох депутатів Харківської міськради й досвідчених юристів. Вони охоче поділилися досвідом, розповіли про свої права і обов’язки, роз’яснили норми законів України, що регламентують їхню роботу.

Особливо жвава дискусія в аудиторії розгорнулася під час розгляду блоку з етики поведінки та відповідальності народних обранців за результати роботи.

– Нині вже близько 10 членів ХОГО «Спілка учасників АТО» чи просто захисників України представлені в органах місцевого самоврядування: від обласного до районного рівня. Ще близько 30 осіб є помічниками депутатів і в перспективі – теж можуть вирішувати долі мешканців Харківщини. Водночас наша організація займається відкриттям меморіальних комплексів, розв’язанням питань із пільговим проїздом регіоном, а також лобіюванням різних програм щодо придбання постійного житла на особливих умовах. Зокрема, це стосується й програми «Патріоти до влади», – підсумував Юрій Корсунов.

Фото надано ХОГО «Спілка учасників АТО»

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство, Соціальний захист