ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Справа МН17: суд визначився, коли допитуватимуть експертів

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Лютого 2021, 16:19

Експертів у справі МН17 мають допитати до початку розгляду по суті справи про збитий над Донбасом літак рейсу МН17.

Про це повідомляє Укрінформ.

Під час судового засідання головуючий суддя Гендрік Стейнгаюс сказав, що суд планує почути ряд експертів у справі МН17, зокрема, російського концерну «Алмаз-Антей».

За його словами, допити нідерландських, бельгійських та російських експертів мають бути завершені у квітні 2021 року.

«Покази експертів треба долучити до справи до розгляду по суті», — зазначив головуючий суддя Гендрік Стейнгаюс.

Зі свого боку захист одного з чотирьох підозрюваних — підполковника-спецпризначенця ГРУ РФ Олега Пулатова, який виявив бажання долучитися до процесу, просить допустити експерта «Алмаз-Антей» до огляду уламків МН17 перш, ніж його допитуватимуть. А ще передати фотографії всіх уламків МН17.

Також під час свого виступу нідерландський адвокат Сабіна тен Дуссхате, яка представляє інтереси Пулатова, зазначила, що захист просить оглянути всі фрагменти літака, що зберігаються в Нідерландах. Вона зауважила, що відсутній докладний звіт щодо кожного уламка.

Нагадуємо, що сьогодні в Нідерландах у судовому комплексі «Схіпхол» стартувало перше цього року судове засідання у справі збитого над Донецьком у 2014 році малазійського авіалайнера.

На цих слуханнях, зокрема, мають розглянути, як просувається додаткове розслідування, заслухати звернення родичів загиблих щодо компенсацій тощо.

Стежте за нами в Instagram