ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сноутюбінг і «Парк динозаврів»: для дітей учасників АТО/ООС організували цікаву поїздку

22 Лютого 2021, 10:47
Сноутюбінг і «Парк динозаврів»: для дітей учасників АТО/ООС організували цікаву поїздку

Нещодавно керівництво окремого полку підтримки Сил підтримки Збройних Сил України спільно з органами місцевого самоврядування організували для дітей учасників АТО/ООС поїздку до Вінниці.

Про це повідомляють на сторінці Командування сил підтримки ЗСУ в  Facebook.

― Такі поїздки вже стали традиційними, ― розповідає заступник командира частини підполковник Руслан Кушнір. Кожна нова поїздка ― це справжня пригода, сповнена неперевершених емоцій, нових відкриттів та незабутніх спогадів, які залишаються в серцях дітей надовго.

Цього разу організатори запропонували дітям сноутюбінг. Сьогодні він вважається найбільш популярним зимовим видом спорту. Дітлахи із задоволенням каталися на надувних санчатах та отримали масу позитивних вражень.

Не менш захопливим і вражаючим став візит до «Парку динозаврів». Малеча з цікавістю розглядала роботизованих ящерів, які рухаються, гарчать, кліпають очима та махають хвостами й крилами. Були в захваті від фігур велетенських динозаврів, які мешкали на Землі в часи юрського періоду мезозойської ери.

Після цього щаслива дітвора загадала бажання і випустила в небесну блакить повітряні кульки, зі щирою надією наблизити свої мрії до реальності.

На завершення чудового, емоційного дня на всіх чекали смачні сюрпризи із McDonald’s. Втомлені дітлахи поверталися додому в піднесеному настрої, тому найвищим здобутком організованого дозвілля були щасливі дитячі очі!

 

Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство