ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сходження на одну з найвищих вершин українських Карпат із прапором України здійснили 14 ветеранів

22 Лютого 2021, 9:16
Сходження на одну з найвищих вершин українських Карпат із прапором України здійснили 14 ветеранів

На Закарпатті 14 ветеранів із різних куточків України здійснили сходження на одну з найвищих вершин українських Карпат гору Петрос (2020 метрів). Цей захід об’єднав ветеранів АТО/ООС і учасників бойових дій на території інших держав.

Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

Мета заходу ― підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти, психологічна реабілітація ветеранів через спорт.

За вкрай складних погодних умов групі захисників вдалося дістатися до відмітки 1750 м. Подальше сходження на гору зупинила рятувальна служба у зв’язку зі сніговою бурею. Гора Петрос є одним із знаменитих двотисячників Карпат у складі Чорногорського хребта між горами Говерла та Шешул.

― Ці заходи проводяться нами не вперше. Кожен із нас пройшов через війну та знає, як важливо підтримувати один одного після повернення до цивільного життя. Зберегти та відновити фізичне та психологічне здоров’я учасників бойових дій допоможе спорт та активний спосіб життя, ― зазначив начальник Закарпатського відділу Міністерства у справах ветеранів Іван Балашов.

Сходження організовано Благодійним фондом Ветеранська десятка» за сприяння Закарпатського відділу Міністерства в справах ветеранів для підтримки ветеранів війни.

За словами директора фонду ― генерал-майора запасу Володимира Гаврилова ― підготовка та участь у таких заходах змінює життя наших захисників.

― Спортивна реабілітація, підготовка та участь у спортивних активностях і змаганнях разом із побратимами та колегами допомагає учорашнім бійцям вийти з депресії, дозволяє їм повірити у власні сили та ресурси організму. Хлопці починають планувати своє життя не «на цю хвилину», а наперед, долучаються до суспільно-політичного життя, дехто створює родину, дехто іде вчитись. Саме тому ми завжди підтримуємо ці ініціативи та долучаємося до їх організації, ― зазначив директор фонду «Ветеранська десятка» Володимир Гаврилов.

Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Реабілітація, Спорт