ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент доручив Міністерству оборони опрацювати житлову програму для військовослужбовців та ветеранів ЗСУ – Андрій Таран

22 Лютого 2021, 16:37
Президент доручив Міністерству оборони опрацювати житлову програму для військовослужбовців та ветеранів ЗСУ – Андрій Таран

Під час пресконференції Міністр оборони Андрій Таран окреслив низку завдань, які були визначені Президентом України щодо Міністерства оборони та Збройних Сил України.

«Перше – це зміцнення української армії, яка має функціонувати за принципами, нормами і стандартами держав – членів НАТО.

Друге: напрацювання планів комплектації Збройних Сил України зразками нової та якісної відремонтованої техніки.

Третє: визначення реальних кроків щодо переходу на професійну армію, з визначенням як самих кроків, так і термінів їх виконання», – заявив Андрій Таран.

За словами Міністра оборони, наступний пункт має бути забезпечення всіх категорій військовослужбовців гідною заробітною платою.

«Також Президентом визначено завдання напрацювати чітку програму забезпечення житлом усіх військових, це стосується і тих, хто на теперішній час проходить військову службу, і пенсіонерів, які були звільнені і роками чекають на отримання власного житла», – резюмував Міністр оборони.

 

17
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини