ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні ознайомилися з лікувальними можливостями військового госпіталю в Харкові

17 Лютого 2021, 9:56

На Харківщині із лікувальним потенціалом Військово-медичного клінічного центру Північного регіону ознайомилися члени іноземної делегації, в складі якої був  аташе з питань оборони при Посольстві Швейцарської Конфедерації в Україні полковник Даніель Бадер.

На початку зустрічі начальник ВМКЦ ПнР полковник медичної служби Едуард Хорошун розповів почесним гостям про історію медзакладу, успіхи в лікуванні військовослужбовців і відомчих пенсіонерів, окреслив  шляхи подальшого розвитку тощо.

Також із військовим представником дипломатичного корпусу Швейцарської Конфедерації в Україні було обговорено й можливі напрямки співробітництва між нашими державами.

– На центр покладається велике навантаження в плані прийому із району ООС поранених чи постраждалих воїнів. За весь час проведення бойових дій на Сході України вже понад 28 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових відомств, які постраждали на Донбасі, пройшли курс лікування в наших стінах. Тож ми набули певного досвіду і нам є чим поділитися зі своїми закордонними партнерами, – зауважив наприкінці зустрічі полковник медичної служби Едуард Хорошун.

фото надано ВМЦК ПнР

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram