ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Позиція Євросоюзу щодо України на переговорах із Росією має бути твердою Емманюель Макрон

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Лютого 2021, 8:16

Позиція Євросоюзу щодо України на переговорах із Росією має бути твердою і єдиною.

Таке переконання висловив президент Франції Емманюель Макрон під час онлайн-дискусії з нагоди відкриття Європейського центру Атлантичної ради (м. Вашингтон), повідомляє Укрінформ.

«У критичних ситуаціях, які заходять у глухий кут, що стосуються України, а також Навального, надзвичайно важливо бути твердими й мати повну солідарність», – наголосив Емманюель Макрон.

На його думку, щодо інших питань у відносинах з РФ, європейська сторона має вести всеосяжний діалог.

«У цьому дуже чутливому регіоні, я маю на увазі Україну і Білорусь, ми потребуємо політичної дискусії з Росією… Коли я бачу результати попередньої стратегії щодо України, а також нинішньої стосовно Білорусі, – ці результати не є позитивними. Ми маємо відновити засади дискусії щодо цих країн», – заявив президент Франції.

Говорячи про свою політику, спрямовану на відновлення та продовження діалогу з Росією, Емманюель Макрон наголосив, що Європа і РФ мають спільну історію і культуру, є географічними сусідами.

За його словами, неможливо встановити мир і стабільність на Європейському континенті без ведення переговорів із РФ.

«Через різні причини, переважно у зв’язку з агресивністю Росії, а також розширенням НАТО, ми створили ситуацію, коли наші кордони просунулися максимально на Схід, але це не зменшило конфліктність і загрози на цих кордонах. Я вважаю, що у перспективі наступних десятиліть необхідно чітко сформувати спільні підходи з розбудови миру і безпеки на всьому континенті», – заявив президент Франції.

Стежте за нами в Instagram