ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Офіцери Казанківського райцентру комплектування провели для школярів урок військово-патріотичного виховання

19 Лютого 2021, 17:56
Офіцери Казанківського райцентру комплектування провели для школярів урок військово-патріотичного виховання

Військовослужбовців Казанківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і педагогічний колектив навчальних закладів Казанківського району пов’язують давні дружні стосунки. Учні навчальних закладів спільно з військовими постійно беруть участь у різноманітних заходах, направлених на національно-патріотичне виховання, конкурсах малюнків, які потім передаються воїнам.

Цього разу, як  повідомляє пресслужба Миколаївського обласного ТЦК та СП, військовослужбовці завітали до школи Казанківського району, щоб розповісти про бойові дії на Дебальцівському плацдармі. Майор Михайло Білоус свою розповідь доповнив слайдами і матеріалами на тему «Бойові дії на Дебальцівському плацдармі – свідчення звитяги українського війська та підступності російського агресора».

І вкотре влучне попадання – непідробний інтерес у дівчат і хлопців до подій на Сході нашої країни, до долі бійців та України. По завершенню розповіді всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув, захищаючи цілісність нашої країни.

А далі питання, які цікавили вчителів та учнів – робота військових, яка направлена на профорієнтацію молоді, порядок вступу до військових вишів України, нормативи з фізичної підготовки та предмети, на які треба звернути увагу.

«Військово-патріотичне виховання молоді завжди було в пріоритеті у багатьох країнах світу, адже, виховуючи дітей, ми виховуємо передусім наше світле майбутнє, яке підросте і буде рухати вперед нашу країну, збагачуючи її культурні та історичні цінності», – значив заступник військового комісара Казанківського РТЦК та СП майор Михайло Білоус.

Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство, Вишкіл