ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші моряки тренуватимуться на кораблях Королівських ВМС Великої Британії

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Лютого 2021, 13:17

В Одесі триває координаційна зустріч між представниками Військово-Морських Сил ЗС України та штабу операції місії ORBITAL.

Як повідомили кореспонденту АрміяInform у службі зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України, метою заходу є поглиблення співробітництва та обговорення з представниками національного флоту критеріїв підготовки особового складу  ВМС ЗС України, напрямів надання інструкторської допомоги групами інструкторів збройних сил держав-партнерів на 2021 рік.

Сторони обговорили питання розширення курсової підготовки, інструкторської та менторської допомоги для інструкторів  Навчального центру Військово-Морських Сил, Школи водолазів, Школи морського піхотинця та питання підготовки льотного складу морської авіаційної бригади в рамках військово-тренувальної місії Великої Британії в Україні ORBITAL.

Окремо представниками штабу місії було запропоновано проведення тренувань корабельно-катерного складу та доглядових команд національного флоту на кораблях Королівських ВМС Великої Британії вже  цього року.

Підготовка під час заходів міжнародного співробітництва є важливим напрямом діяльності Військово-Морських Сил ЗС України, особливо в контексті підготовки підрозділів національного флоту за стандартами НАТО. Важливо зазначити, що у 2021 році до тренувальної місії Великої Британії долучаться такі країни, як Данія, Швеція, Канада, Литва, Латвія та Естонія.

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram