ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На виставці IDEX 2021 українська оборонна промисловість продемонструє вдосконалений бронетранспортер БТР-4МВ1

20 Лютого 2021, 14:31

На міжнародній виставці IDEX 2021, що проходитиме в Абу-Дабі з 21 по 25 лютого, українська оборонна промисловість продемонструє вдосконалений бронетранспортер БТР-4МВ1. Про це інформує видання Defence Blog.

Зазначається, що головна особливість БТР-4МВ1 – використання модульного бронезахисту та рознесення шарів броні. Фронтальна частина отримала ефективний нахил та посилений захист. Рівень захисту БТР-4МВ1 значно перевищує всі БТР та БМП, які перебувають на озброєнні української армії.

Бойова машина отримала новий оптико-електроний приціл з тепловізором здатним виявляти цілі на відстані близько 5 км, який поєднаний з цифровою системою ведення вогню.

БТР-4МВ1 оснащений додатковою цифровою системою огляду на 360 градусів. Для чого по периметру бойової машини розташовані камери огляду, які працюють, як в день, так і в ночі. Це рішення дозволяє водію БТР-4МВ1 бачити всю ситуацію на маршруті та навколо машини.

Технологічні рішення Харківського конструкторського бюро ім. Морозова збільшили вагу БТР-4МВ1 до 24-25 тонн, що на 2-3 тони більше за базовий БТР-4. Проте всі ходові властивості, які забезпечує колісна формула 8х8 у поєднанні із німецьким двигуном від Deutz та американською трансмісією Alisson, залишились без змін. Максимальна швидкість – 110 км/год. Машина зберегла можливість форсування водних перешкод уплав, зі швидкістю до 10 км/год.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,