ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На полігоні — як у сучасному міському мікрорайоні

21 Лютого 2021, 9:42
На полігоні — як у сучасному міському мікрорайоні

“Широколанівський” полігон готовий до прийому військовослужбовців окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ України.

Вперше, містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону “Широколанівський”, що збудоване за стандартами НАТО, прийме бійців для навчання та набуття бойового досвіду. Повідомляється на офіційній сторінці Командування Сухопутних військ ЗС України.

Це містечко створене за новими підходами, у ньому цілком автономна інфраструктура та враховано іноземний досвід, зокрема держав-членів НАТО.

Тож нині надсучасна база для проживання п’яти тисяч військовослужбовців з 11 казармами, одна з яких для жінок, чекає на армійців.

У світлій і просторій їдальні одночасно можуть споживати смачну їжу понад 2500 осіб. Крім того, на території табору розташований буфет з широковживаними продовольчими та промисловими товарами.

Також військовослужбовці зможуть проводити заняття на стройовому плацу, вдосталь займатися фізичною підготовкою на двох мініфутбольних полях, брати участь у змаганнях на майданчиках для волейболу та розім’яти м’язи на майданчику для силових тренажерів.

Окрім того, перебуваючи в табірному містечку, особовий склад матиме вільний доступ до Інтернету у визначений розпорядком дня час.

20
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини