ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Харківщині визначили найкращу команду Повітряних Сил з футзалу

18 Лютого 2021, 15:29
На Харківщині визначили найкращу команду Повітряних Сил з футзалу

На базі спортивного комплексу «Зірка» Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) відбувся чемпіонат Повітряних Сил ЗС України з футзалу.

Упродовж трьох днів у запеклих спортивних баталіях першість виборювали чотири команди від Повітряних командувань Повітряних Сил. Усі учасники були відібрані з-поміж найкращих військових спортсменів-авіаторів.

Очолив суддівську колегію начальник фізичної підготовки та спорту Повітряних Сил ЗС України полковник Володимир Білуха.

— Цими змаганнями ми розпочали спартакіаду 2021 року. Усі команди з високим рівнем підготовки, — зазначив полковник Володимир Білуха. — За результатами цих змагань ми відібрали найкращих гравців, які незабаром візьмуть участь у чемпіонаті Збройних Сил України з футзалу серед видів Збройних Сил та вищих військових навчальних закладів. Боротимемося за призові місця.

Отже, за результатами фінальних ігор першість виборола команда ПВК «Схід», друге та третє місце посіли команди ПВК «Центр» та «Захід» відповідно.

— Ми доклали максимум зусиль і показали найкращий результат. Суперники були сильними й досвідченими, однак наша команда була найсильнішою, — розповів капітан команди переможців Андрій Распопов.

Уже наступного тижня у Харкові пройде чемпіонат ЗС Україні з футзалу, де за першість боротимуться найкращі армійські спортсмени.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Спорт