ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Донеччині тривають заходи для забезпечення належного стану екологічної ситуації регіону – штаб ООС

23 Лютого 2021, 12:55
На Донеччині тривають заходи для забезпечення належного стану екологічної ситуації регіону – штаб ООС

Цього тижня з метою своєчасного виявлення та запобігання руйнування дамби в районі населеного пункту Новгородське Донецької області робочою бригадою за сприяння  Української сторони СЦКК здійснено обхід та технічне обстеження шламонакопичувачів І та ІІІ черги Фенольного заводу, а також проведено забір ґрунтових вод на хімічний аналіз для контролю екологічної безпеки довкілля. Про це інформує пресцентр штабу ООС.

«Неподалік КПВВ «Майорськ» здійснено ремонт водогону, який частково забезпечував місто водою. Заявка про надання гарантій безпеки надійшла 5 лютого і вже через декілька днів Українська сторона СЦКК надала дозвіл і гарантії безпеки, однак дозволу від так званої влади тимчасово окупованих територій Донецької області довелося чекати до 17 лютого», – йдеться в повідомленні.

Роботи були виконані працівниками комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

Під час відеоконференції 19 січня 2021 року, яка проводилася з ініціативи координатора проєктів ОБСЄ, за наданими доказами було виявлено значне пошкодження старого колектора та трубопроводів внаслідок попадання снарядів.

«Існує реальна загроза забруднення стічними водами річки Сіверський Донець», – заявили у відомстві.

З метою запобігання екологічної катастрофи, розпочато масштабні роботи з будівництва нового колектора для транспортування відходів за заявкою ПрАТ «Бахмутський аграрний союз». Зазначається, що матеріальні засоби для облаштування нового колектора, паралельно наявного, доставлені в повному обсязі. Підрядник готовий почати роботи.

Варто зазначити, що контроль за дотриманням наданих гарантій безпеки та режиму припинення вогню представниками УС СЦКК здійснювався безпосередньо на місці робіт.

Читайте нас в Telegram
Мітки:
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини