ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівщина затвердила програму підтримки учасників АТО/ООС та родин Героїв Небесної Сотні

19 Лютого 2021, 15:38
Львівщина затвердила програму підтримки учасників АТО/ООС та родин Героїв Небесної Сотні

За затвердження цієї комплексної програми проголосувало 73 депутати Львівської облради з 84.

На підтримку учасників АТО/ООС, їхніх родин, воїнів-добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні, на 2021-2025 роки з бюджету області передбачили понад 41 мільйон гривень.

Під час обговорення народні обранці зазначили, що виділеного фінансового ресурсу недостатньо і необхідно шукати додаткові кошти.

Затверджена програма передбачає кілька напрямків. Зокрема забезпечення на умовах співфінансування житлом учасників АТО/ООС, надання адресної грошової допомоги, відшкодування витрат родинам Героїв Небесної Сотні на житлово-комунальні послуги, сімейний відпочинок та реабілітація військових, а також психологічна підтримка ветеранів.

Також у програмі передбачено кошти на виготовлення й встановлення пам’ятних знаків на могилах воїнів, які загинули або померли внаслідок зазнаних травм та поранень, і Героїв Небесної Сотні. Або за згодою родини відбувається компенсація у вигляді виплати одноразової грошової допомоги.

Відповідно до даних профільного департаменту облради, наразі на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників АТО/ООС, 320 загиблих героїв та 1244 особи з інвалідністю внаслідок війни.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Армія і суспільство, Соціальний захист