ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил захищатимуть бакалаврський рівень англійською мовою

6 Лютого 2021, 12:30

Близько 600 четвертокусників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба нині атестують за освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Паралельно ще 66 вихованців випускного курсу Військового коледжу сержантського складу ХНУПС оцінюють за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Цього тижня у видовому виші розпочала роботу екзаменаційна комісія на чолі з генерал-майором Дмитром Карпенком.

До речі, кваліфікаційні роботи всі хлопці та дівчата захищатимуть англійською мовою. У цьому їм допомагали викладачі двох кафедр: іноземних мов та авіаційної англійської.

За словами командування ХНУПС, приблизно 15% вихованців четвертих курсів претендуватимуть на відмінні оцінки, досить велика кількість відмінників є і на факультеті радіотехнічних військ протиповітряної оброни. Там 9 юнаків та дівчат відстоюють найвищу оцінку.

– Більшість кваліфікаційних робіт курсантів пов’язана з досвідом участі Збройних Сил України в проведені АТО/ООС, – каже начальник факультету РТВ ППО полковник Сергій Ковалевський. – Головою екзаменаційної підкомісії в нас призначено бойового офіцера – командира Харківської радіотехнічної бригади полковника Віталія Птащенка. Він у 2014-му служив на Луганщині, де проявив героїзм та самовідданість. Його прискіпливість до знань майбутніх офіцерів цілком виправдана. Адже воїни-локаторники першими зустрічають ворога в повітрі.

Курсант факультету РТВ ППО, майбутній військовий метролог, сержант Олена Карпова під час підготовки кваліфікаційних робіт опрацювала десятки посібників та документів. У результаті, за свій важкий труд вже отримала «відмінно».

– Тема моєї бакалаврської стосувалася метрологічного забезпечення проведення бойових дій на Донбасі. У цьому питанні мені дуже допомогли викладачі кафедри метрології та стандартизації, які неодноразово виїжджали в бойові відрядження. Працювати над роботою було цікаво і я нібито сама побувала на першій лінії оборони. У подальшому планую розширити цю роботу до рівня магістерської, – вважає сержант Олена Карпова.

Захист атестаційних робіт та складання комплексних екзаменів у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба триватиме до 18 лютого, а наступного дня відбудеться випуск фахівців у Військовому коледжі сержантського складу ХНУПС. Четвертокурсники ж продовжать далі своє навчання і проходитимуть нові рубежі підготовки офіцерів.

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram