ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Крим ― це Україна. Так було, так є і буде завжди»

26 Лютого 2021, 14:18

«Ахтем Саітаблаєв зніме ще не одну стрічку в нашому Криму, Джамала дасть свій сольний концерт у Коктебелі, Олег Сенцов презентує нову стрічку в Ялті, а Меджліс знову повернеться у НАШ Сімферополь», ― переконані військовослужбовці Повітряних Сил, адже … «день визволення Криму ― не за горами!»

Сьогодні, 26 лютого, у день кримськотатарського спротиву російській окупації захисники неба висловили слова вдячності кримським татарам, українцям та представникам інших національностей, які підтримали територіальну цілісність України. На знак підтримки військовослужбовці Повітряних Сил випустили ряд щемливих відеороликів, об’єднаних спільним гаслом : «Крим ― це Україна!»

― Крим ― це Україна. Так було, так є і буде завжди. Це Батьківщина українців та кримсько-татарського народу, які є по праву господарями своєї землі, ― наголосили військовослужбовці Повітряних Сил. ― Нехай окупанти знають, що ми ніколи не зійдемо зі шляху повернення цієї території.

Минуло рівно сім років із моменту, як під стінами кримського парламенту в Сімферополі відбувся масштабний мітинг, в якому понад десять тисяч патріотів вимагали не допустити розгляду питання про призначення референдуму про статус Криму.

– Ми ― сильні, єдині та впевнені у своїй перемозі, ― заявили авіатори. ― Борімося й поборемо!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Публікації