ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командно-штабні навчання з бригадою оперативного командування «Північ»: завершальний етап та підбиття підсумків

6 Лютого 2021, 13:15

Черговим етапом виконання практичних дій завершилися командно-штабні навчання з позначенням дій військ з військовою частиною ОК «Північ». Апаратом керівництва, що був сформований з числа офіцерів оперативного командування, продовжувалося здійснення управління підпорядкованими підрозділами та нарощування бойової обстановки за G-структурою. Власне підрозділи бригади відпрацювали здійснення контратаки противника, не допустили прориву умовного ворога, навпаки – задіяли сили та засоби, щоб ввести його в оману, а також завдали максимальних втрат. Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ».

Підсумовуючи, командуванням були висловлені зауваження та вказані недоліки за окремими напрямами на кожному етапі навчань. Поряд із цим були запропоновані і ряд рекомендацій та пропозицій щодо усунення недоліків та покращення рівня підготовки.

Загалом, за словами командування, задіяний особовий склад показав достатній рівень підготовки, що свідчить про високий професіоналізм та спроможність навчатися і говорить про готовність військової частини у будь-який час виконати завдання за призначенням.

Навчання проходили під керівництвом командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майора Валерія Залужного. Усі заходи пройшли без втрат, без порушень техніки безпеки та на належному рівні.

За підсумками командно-штабних навчань були нагороджені кращі військовослужбовці. Солдати, сержанти та офіцери були відзначені нагородами Міністра оборона України, командувача військ ОК «Північ», грамотами та цінними подарунками.

* Під час проведення навчань були дотримані всі заходи безпеки, травмувань особового складу чи пошкоджень техніки не було.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: