ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадські інструктори діляться бойовим досвідом з нашими курсантами

23 Лютого 2021, 10:06
Канадські інструктори діляться  бойовим  досвідом з нашими курсантами

Під час зимового польового виходу курсантів факультету підготовки спеціалістів Десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса) до проведення занять долучилися інструктори  ЗС Канади, які входять до складу тренувальної місії UNIFIER в Україні.

Канадські військовослужбовці розповіли майбутнім офіцерам-десантникам та морпіхам, як правильно діяти, щоб не потрапити в засідку противника в процесі виконання тактичних завдань у відриві від основних сил в різних умовах бойового застосування підрозділів. 

При цьому  вони закцентували  на власному практичному досвіді, який здобули під час виконання бойових завдань в Афганістані. Наприклад, курсантам було дуже цікаво і корисно взнати деякі тонкощі, які стосуються правил ведення бою, в ситуації, коли не вдалось уникнути потрапляння у засідку, своєчасного виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, особливостей прихованого  пересування, маскування та застосування спецзасобів.

– Канадські інструктори провели з нами дуже насичене і динамічне тренування з організації практичних дій в складних умовах обстановки, – поділився враженням від занять курсант Андрій. – Під час тренування ми вчилися застосовувати різні тактичні прийоми з розвідки, спостереження, прикриття, відходу, а також ведення бою в особливих умовах, зокрема вдень та вночі. Навички, які ми набули, безумовно допоможуть нам в майбутній офіцерській службі, зокрема при виконанні завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил – підкреслив курсант. 

Також  під час зимової підготовки курсанти відпрацьовували водіння бойових машин та виконання вправ з ведення вогню на різні відстані. 

Фото зі сторінки факультету ДШВ 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Навчання та тренування