ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Інститут Військово-Морських Сил в Одесі запрошує молодь опанувати морські професії

16 Лютого 2021, 13:55

Національний військовий флот потребує якісно підготовлених фахівців для захисту інтересів країни в Чорному та Азовському морях. Єдиним вищим військовим навчальним закладом з виховання спеціалістів корабельного складу після переїзду з АР Крим є Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія».

Днями у форматі відеоконференції відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу та правил прийому до Інституту ВМС. Гостями зустрічі були керівний склад, заступники та потенційні абітурієнти з двадцяти військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з різних куточків України.

На початку онлайн-зустрічі заступник начальника Інституту з морально-психологічного забезпечення капітана 1 рангу Олександр Веретельников розповів про історію, становлення, здобутки та діяльність закладу. Далі слово мав  виконувач обов’язків заступника начальника з навчальної та наукової роботи капітан 2 рангу Олександр Ільченко, який ознайомив присутніх із матеріально-технічною базою Інституту та переліком спеціалізацій і спеціальностей.

Також мова йшла про навчальний процес та його особливості, умови вступу та щоденний побут курсантів. На закінчення зустрічі присутнім був представлений фільм про шлях Інституту та онлайн-екскурсія військовим ВНЗ зі світлинами.

Водночас у рамках профорієнтаційної роботи військовослужбовці Інституту Військово-Морських Сил провели агітаційну роботу серед молоді Житомирської області щодо вступу до військового навчального закладу.

Начальник кафедри тактики та загальновійськових дисциплін Інституту ВМС підполковник Павло Поздняков та курсант 4 курсу Дмитро Гетьман відвідали Житомирський об’єднаний міський військовий комісаріат з метою поширення  серед потенційних вступників до військових ВНЗ інформації про Інститут Військово-Морських Сил.

Також представники Інституту завітали до Озернянської гімназії Житомирської області. Саме там курсант Дмитро Гетьман провів свої шкільні роки та юнацьке життя. Для учнів 11 класів Дмитро розповів про свій досвід навчання в Інституті ВМС, курсантське життя та військово-морську романтику.

З повним переліком вимог до майбутніх курсантів військового ВНЗ можна ознайомитись на офіційному сайті Інституту ВМС https://ivms.com.ua та соціальній мережі https://www.facebook.com/onma.navy

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram