ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Десантники нарощують бойові спроможності

13 Лютого 2021, 17:11

У рамках занять з бойової підготовки особовий склад 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України продовжує удосконалювати свою бойову майстерність. Про це повідомили у службі зв’язків з громадськістю бригади.

На різних ділянках загальновійськового полігону воїни-десантники відпрацьовують завдання з вогневої та тактико-спеціальної підготовки, практикуються в наданні домедичної допомоги, евакуації умовно пораненого з поля бою.

— Підтримання боєздатності підрозділів та нарощування власних бойових спроможностей — головне завдання для наших воїнів-десантників. Вони завжди повинні бути готовими до виконання завдань за призначенням, — підкреслив керівник заняття.

Своєю чергою у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді відбуваються комплексні тактико-спеціальні заняття з вогневої підготовки та тактичної медицини. Про це повідомили у службі зв’язків з громадськістю бригади.

— Постійне виконання вправ та нормативів веде до нарощування індивідуальних навичок і спроможностей, які обов’язково допоможуть вчасно та якісно виконувати поставлені завдання, — зазначив командир десантно-штурмового підрозділу.

Читайте нас у Facebook