ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цього року Івано-Франківщина планує виділити близько 200 000 гривень ветеранам АТО/ООС на відкриття власної справи

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Лютого 2021, 18:50

— Торік в обласній службі зайнятості перебувало на обліку й отримувало послуги щодо сприяння у працевлаштуванні 758 осіб, що брали участь в АТО/ООС, — повідомив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк. — З них 469 чоловіків і жінок звернулися по допомогу у працевлаштуванні тільки у 2020 році. Проте центр працевлаштував лише 146 осіб.

Найбільше учасників бойових дій знайшли роботу на підприємствах переробної та добувної промисловості. Близько 20 відсотків працевлаштувались у сфері оптової й роздрібної торгівлі та ще близько 15 відсотків — у державному управлінні. За статистичними даними центру зайнятості, сьогодні є близько 2000 вакансій з різних професій, а самих же охочих отримати роботу — понад 15 000!

Навіть попри такий величезний дисбаланс, де попит переважає пропозицію, центр зайнятості робить усе можливе, аби допомогти всім охочим, передусім захисникам України.

— Цього року передбачено профорієнтаційне обслуговування, надаватимуться послуги з професійного навчання щодо сприяння у започаткуванні власної справи, — розповіли в центрі зайнятості. — Крім того, служба зайнятості сприятиме роботодавцям у створенні нових робочих місць для учасників АТО/ООС коштом компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску.

Ба більше, цього року Івано-Франківська обласна рада планує виділити близько 200 000 гривень тим учасникам бойових дій, котрі планують відкрити власну справу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram