ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

З початку року в районі ООС підрозділи ДСНС обстежили 29 га землі та знешкодили 713 вибухонебезпечних предметів

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Січня 2021, 20:08
У районі проведення операції Об’єднаних сил підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій України постійно залучаються до відновлення інфраструктури населених пунктів на Донбасі та надають допомогу місцевим мешканцям. Про це повідомляє пресслужба ООС.
Так, з 23 по 29 січня 2021 року сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил 55 разів залучалися для очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, у тому числі супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання.
За розпорядженнями Командувача об’єднаних сил піротехнічні розрахунки ДСНС обстежили майже 29 га території, вилучили та знешкодили 713 вибухонебезпечних предметів. Всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 10 374 рази, обстежено 9 055,81 га території та 23,12 га акваторії, вилучено та знешкоджено 62 тис. 780 ВНП.
У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території КПВВ, рятувальники надали допомогу, зокрема домедичну та психологічну, 42 особам. З початку проведення ООС надано допомогу 79 тис. 198 особам.

Завдання, що були поставлені підрозділам ДСНС в районі проведення операції Об’єднаних сил, виконано.

1
1
Читайте нас в Telegram