ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни ССО, попри холоднечу, вдосконалюють вишкіл у тактиці малих підрозділів

15 Січня 2021, 20:01

На Хмельниччині у спецпризначенців розпочався курс тактики малих підрозділів – підготовка одного з підрозділів загону полку Сил спеціальних операцій ЗС України за стандартами країн НАТО.

Під керівництвом військових інструкторів – партнерів з Північноатлантичного альянсу – воїни-розвідники вдосконалюватимуть майстерність та навички у тактичній медицині, тактиці дій, спеціальній розвідці, вогневій і спеціальній підготовці.

За словами заступника командира військової частини, особовий склад, залучений до цього курсу, навчається і тренується незалежно від умов погоди.

– На цьому етапі на курсі тактики малих підрозділів військовослужбовці мають вишкіл з тактичної медицини й інженерної підготовки. Погода зовсім не впливає на процес підготовки воїнів, адже болото чи сніг наближають тренування до реальних умов, у яких нашим підрозділам часто доводиться виконувати навчальні та бойові завдання, – зазначив офіцер.

На кожному з етапів з групами спецпризначення постійно працюватимуть військові інструктори з країн-членів НАТО і наші інструктори з військової частини ССО, які мають бойовий досвід в районі проведення АТО/ООС.

Фото автора

29

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Вишкіл, Новини