ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вінничани вшанували пам’ять загиблих «кіборгів»

22 Січня 2021, 16:10
Вінничани вшанували пам’ять загиблих «кіборгів»

У Вінниці відбулась церемонія вшанування полеглих «кіборгів» − оборонців ДАПу. На Європейській площі, що у центрі міста, зібралися побратими, родичі, друзі загиблих воїнів та мешканці міста, яких торкнулася російсько-українська війна.

Андрій Грачов, «кіборг», начальник відділу в справах ветеранів війни та учасників бойових дій Вінницької обласної державної адміністрації, зауважив:

−У ці січневі дні ми з побратимами вшановуємо пам’ять наших друзів, які загинули за Україну, віддали своє життя, щоб ми жили в незалежній державі. Ми повинні повсякчас пам’ятати це, берегти пам’ять про Героїв  та їхній подвиг.

Пам’ять про загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, а потім присутні запалили свічки та поклали квіти до  пам’ятного знаку та мультимедійної стели пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО і ООС

– На героїчних прикладах ми маємо виховувати наших дітей.  Потрібно створювати  благодатне середовище, у якому  проростатиме кожна вкинута зернинка нашої ідентичності. І важливо показати для матерів і дітей загиблих, для самих «кіборгів», які вижили, що ми шануємо їхній подвиг, – зауважила волонтерка, учасниця  бойових дій Юлія Щербань.

Євгеній Крамаренко

Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Сюжет