ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військово-морські сили Туреччини спустили на воду перший фрегат

25 Січня 2021, 8:23
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığında, MİLGEM Projesi'nin 5'inci gemisi İstanbul (F-515) Fırkateyni'nin Denize İniş ve Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 3'üncü Gemi İlk Kaynak törenlerine katıldı. ( TCCB / Murat Çetinmühürdar - Anadolu Ajansı )

 У Туреччині спустили на воду перший фрегат власного виробництва, який отримав назву «Стамбул» (-515). У церемонії взяв участь президент країни Реджеп Тайїп Ердоган, повідомляє  «Анадолу».

Будівництво фрегата здійснювалося на одній із оборонних корабелень Стамбула. Проєкт курує Управління оборонної промисловості при Адміністрації президента Туреччині.

«Бути сильним у військовому, економічному і дипломатичному плані для нас не стільки вибір, скільки необхідність», ‑ сказав Реджеп Тайїп Ердоган.

За його словами, в 2002 році Туреччина реалізувала 62 проєкти в оборонній промисловості, а сьогодні ця кількість зросла до 700.

«Ми стали країною, яка поряд з власними потребами в наземній і морській техніці, задовольняє також потреби дружніх і союзних країн. Ми входимо в число 10 країн, які можуть проєктувати, будувати і обслуговувати власні військові кораблі. Ми входимо в число трьох-чотирьох провідних країн з виробництва безпілотників, зокрема ударних, за нашими безпілотниками із заздрістю стежать у всьому світі», – ­ сказав турецький президент.

Нагадаємо, фрегат «Стамбул» класу І став п’ятим військовим судном, спущеним на воду в рамках національної програми будівництва військових суден – MILGEM. Усього планується будівництво чотирьох фрегатів. Раніше в Туреччині були спущені на воду чотири малих бойових судна (корвета) класу «Ада», проте фрегат «Стамбул» ‑ перше військове судно  в своєму класі.

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Армії світу