ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Від 100 до 700 тисяч гривень можуть отримати організації, які працюють з ветеранами, на втілення мистецьких проєктів

14 Січня 2021, 14:54
Від 100 до 700 тисяч гривень можуть отримати організації, які працюють з ветеранами, на втілення мистецьких проєктів

Завтра,15 січня, о 18:00 завершується приймання проєктних заявок на конкурсну програму «Культура +»  від Українського культурного фонду з напрямку «Культура і ветерани».

Цей напрям, спрямований на  соціальну адаптацію учасників бойових дій та їхнє залучення до створення культурних продуктів для ветеранів і про ветеранів, цього року започаткував УКФ у партнерстві з Міністерством ветеранів України.

Заявки приймають від юридичних або фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані на території України не менше, ніж за рік з дати оголошення конкурсу (20.11.2020) та мають відповідний досвід діяльності.

Грант можна отримати на виставу, видання, виставку/експозицію, відео контент, радіоконтент, телепередачу,  фестиваль, медіаплатформу, креативний простір (хаб), інформаційну кампанію тощо.

Прямою цільовою аудиторією проєктів мають бути ветерани російсько-української війни та члени їхніх родин. Проєкт обов’язково повинен бути україномовним або передбачати переклад українською.

Учасники, заявки яких пройдуть відбір на конкурсі ідей, дізнаються, як найкраще втілити свої задуми під час освітніх лекцій та тренінгів від Українського культурного фонду та Мінветеранів із 1 по 12 лютого 2021 року.

Із 15 лютого по 12 березня 2021 року відбудеться етап подання аплікаційних пакетів – доопрацьованих ідей, оформлених як проєкти, готові до реалізації.

Конкурсний відбір проєктів триватиме з 1 березня до 3 травня 2021 року. У цей час їх аналізуватимуть та оцінюватимуть експерти УКФ.

Реалізувати проєкти, які отримають грант, необхідно буде в період із 1 червня по 8 листопада 2021 (включно з поданням звітності, з дати підписання Договору про надання гранта).

Детальніше про умови подачі конкурсної заявки можна прочитати тут: bit.ly/kultura_i_veterany.

Фото зі сторінки Мінветеранів у ФБ.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt, Новини