ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Величезний національний прапор на честь Дня Соборності України розгорнули курсанти ЖВІ

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Січня 2021, 11:19

Сьогодні зранку на території Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова був не лише здійснений щоденний ритуал підняття Державного Прапора України – на честь Дня Соборності України курсанти розгорнули величезне жовто-блакитне знамено розміром у кілька десятків метрів.

Як розповіли кореспондентові АрміяІnform у військовому інституті, прапор площею в майже сотню квадратних метрів розгорнули у день свята першокурсники, призвані з різних областей України, на знак єднання, єдності та соборності нашої Батьківщини. Є серед них й уродженці Донеччини та Луганщини. Величезне знамено урочисто розгорнуто на території військового навчального закладу, поблизу не так давно встановленого пам’ятника «Загиблим Героям, які віддали життя за Україну».

– З історії ми знаємо, що цього дня був організований живий ланцюг на честь об’єднання України, а ми це об’єднання символізуємо ось такою подією, – говорить курсант Вікторія.

В інституті підкреслюють, що доручили почесну справу саме першокурсникам невипадково: молодь, призвана з різних куточків нашої великої країни, має виховуватися на принципах соборності та незалежності України, а також усвідомлювати, що між українцями з різних регіонів немає різниці, є лише спільне – Україна, мова, гімн, прапор та ще багато чого.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram