ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Командуванні Сухопутних Військ відбулася науково-практична конференція з керівним складом тероборони

13 Січня 2021, 19:56
В Командуванні Сухопутних Військ відбулася науково-практична конференція з керівним складом тероборони

В Командуванні Сухопутних Військ ЗС України проведена науково-практична конференція з керівним складом територіальної оборони під загальним керівництвом командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського. Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю КСВ ЗС України.

Участь у заході взяв Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, представники керівництва держави, Ради національної безпеки та оборони України, Офісу Президента України, а також представники керівного складу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Перед початком конференції учасники мали можливість ознайомились із завданнями, структурою та організацією роботи Центру оперативного управління Командування територіальної оборони Сухопутних Військ Збройних Сил України, а також з обладнанням рухомого модулю пункту управління бригади територіальної оборони, Також був представлений автономний модуль зв’язку та комунікації, який призначений для забезпечення стійкості управління підрозділів територіальної оборони.

Відкриваючи захід, Головнокомандувач ЗС України Руслан Хомчак, акцентував увагу учасників на тому, що створення ефективної системи територіальної оборони має забезпечити підвищення обороноздатності країни і першими на захист своїх населених пунктів, в разі загрози, мають встати саме ті громадяни, які там проживають, і знаходяться у складі територіальної оборони.

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що у 2020 році в Сухопутних Військах України було проведено понад 50 заходи з підготовки підрозділів територіальної оборони, до яких залучалось близько 7000 військовослужбовців. В ході цих заходів було частково відмобілізовано 11 бригад ТрО. Одну бригаду було відмобілізовано повністю і вона показала здатність до виконання завдань за призначенням.

Основною метою конференції стало вироблення єдиних поглядів на завдання, структуру та напрями розвитку територіальної оборони з урахуванням добровільної участі в ній громадян України, їх підготовки до оборони та інформування суспільства про перспективну модель ТрО.

Конференція проводилася із дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів

Служба зав’язків з громадськістю Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України.

Читайте нас у Facebook
Новини