ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У районі проведення ООС триває активне відновлення пошкоджених і будівництво нових об’єктів інфраструктури

24 Січня 2021, 16:30

Цього тижня в районі населеного пункту Новгородське Бахмутського району було забезпечено проведення аварійно-відновлювальних робіт на шламонакопичувачі ІІІ черги фенольного заводу. Зокрема працівники ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відновили працездатність зворотного забірного пристрою освітленої рідини на підприємство й функціонування випускного шламопроводу.

До проведення робіт були також залучені представники піротехнічних підрозділів ДСНС України, які провели обстеження дамби шламонакопичувача ІІІ черги та прилеглої місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів.

Загалом у період з 18 по 24 січня 2021 року до УС СЦКК від керівників підприємств, органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній урядові України території, а також через команду СММ ОБСЄ зі взаємодії зі сторони ТОТ Донецької та Луганської областей України надійшло 17 заявок на отримання гарантій безпеки та режиму припинення вогню під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах пошкодженої інфраструктури регіону. З них на території, підконтрольній уряду України, — 14, на тимчасово окупованих територіях — 3.

Усі заходи відбуваються з дотриманням гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з Командуванням Об’єднаних сил, представниками піротехнічних підрозділів ДСНС України та командою СММ ОБСЄ.

Читайте нас у Facebook