ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Німеччині заявили про загрозу судів у разі зупинки «Північного потоку-2»

24 Січня 2021, 12:59

У разі зупинки будівництва газогону «Північний потік-2» є ймовірність зіткнутися з судовими розглядами, адже проєкт його спорудження схвалили багато років тому. Повідомляє про це Громадське.

Про це заявила міністерка охорони довкілля та ядерної безпеки Німеччини Свенья Шульце в інтерв’ю RND.

«Рішення про будівництво трубопроводу було ухвалено багато років тому. Він майже завершений і затверджений у межах юридичного процесу. Я можу уявити інші рішення, але якби ми зараз зупинили проєкт, то завдали б достатньо шкоди [зацікавленим сторонам]», — заявила вона.

За словами міністерки, зупинка будівництва поставить під сумнів надійність ухвалених рішень Німеччини «на основі принципів правової держави». Тому, імовірно, країна зіткнулася б із судовими розглядами.

«Північний потік-2»

Проєкт будівництва газопроводу Nord Stream 2 для постачання газу до Європи в обхід України здійснює російський «Газпром» спільно з провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії.

Наразі «Північний потік-2» майже повністю готовий, у грудні завершилося будівництво ділянки в Німеччині, тепер залишилася лише ділянка в Данії.

У разі його завершення Росія отримає можливість постачати весь свій газ до Європи без послуг української газотранспортної системи. Це призведе до втрати Україною доходів від транзиту газу в декілька мільярдів доларів на рік.

 

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини світу та України