ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Навчальному центрі ВСП у Львові за стандартами НАТО за понад 3 роки підготовлено півтори тисячі військовослужбовців

12 Січня 2021, 19:47
У Навчальному центрі ВСП у Львові за стандартами НАТО за понад 3 роки підготовлено півтори тисячі військовослужбовців

У Навчальному центрі ВСП у Львові  розпочався курс фахової підготовки рядового складу. Кілька десятків курсантів навчатимуться у Центрі два місяці. Курс розроблено спільно з фахівцями країн НАТО, він практично ідентичний відповідному курсу Військового поліцейського НАТО. Все навчання розділено на одинадцять модулів: «Застосування сили», «Роль військового правоохоронця та професійні відносини», «Дотримання законодавства», «Дії патрульного на місці скоєння злочину», «Дотримання правил дорожнього руху», «Утримання військовослужбовців», «Тактична медицина», «Мінна безпека», «Здоров’я та благополуччя військового правоохоронця», «Виконання функцій патруля та забезпечення безпеки», «Контроль військовополонених та діяльності  цивільного населення  в рамках юрисдикції Військової служби правопорядку».

Окрім того, військові правоохоронці вправлятимуться у фізичній підготовці, вивчатимуть закони, статути, роль військової поліції та багато іншого.

– У перший день командування Навчального центру провело вступний контроль з курсантами, який включає перевірку їхніх фізичних, психологічних якостей та стану здоров’я. Адже навантаження чекатимуть на них значні, – розповів тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника Навчального центру ВСП з морально-психологічного забезпечення старший лейтенант Микола Стебловський.

Також слухачі курсу взяли участь у першому брифінгу, на якому їм розповіли про Центр, етапи навчання та про інше.

– У грудні минулого року ми ввели в експлуатацію сучасний ситуаційний центр для відпрацювання широкого спектру завдань, які покладені на військових правоохоронців, – розповідає начальник НЦ ВСП підполковник Олег Керницький, – він включає у себе приміщення для тимчасово затриманих осіб, кімнати проведення допиту та обшуку, приміщення чергової зміни, приміщення типу «кіл-хаус» з радіокерованими мішенями, зони для проведення огляду транспортних засобів та багато іншого. Отже, чимало занять для курсантів ми будемо проводити саме у новому ситуаційному центрі. Загалом близько 70 відсотків навчального часу ми відводимо на практичні заняття.

Навчальний центр ВСП у Львові створений у вересні 2017 року за стандартами НАТО. За цей час підготовку на різних курсах  тут пройшли близько півтори тисячі військовослужбовців ВСП. Крім базового курсу для рядового складу тут також проводять курси для сержантів та курс охорони VIP-персон. Випускники цих курсів отримують такі ж знання, як і військові поліцейські країн НАТО і можуть діяти разом сумісно з подібними підрозділами інших країн.

Фото Навчального центру ВСП

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування