ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі поіменно згадали загиблих у боях за Донецький аеропорт

24 Січня 2021, 20:04
У Дніпрі поіменно згадали загиблих у боях за Донецький аеропорт

Ім’я та прізвища воїнів, які загинули у боях у Донецькому аеропорті, пролунали під час громадської панахиди у Дніпрі. 15 оборонців летовища були родом з Дніпропетровщини.

У роковини днів, коли Україна зазнавала масштабних втрат своїх захисників, військовий капелан Дмитро Поворотній служить панахиду за загиблими воїнами. На Алеї Героїв у Дніпрі громадяни зачитали прізвища, імена та по батькові загиблих під час оборони ДАПу.

Захід громадський і неофіційний — його учасниками є рідні та друзі загиблих, бойові побратими та містяни, що мають за честь вшанувати пам’ять загиблих захисників.

— Люди доброї волі прийшли згадати й нагадати про те, що відбувалося кривавого січня 2015-го. Мій друг Сергій Іщенко з 74-го розвідбату загинув там — я додзвонився до нього 18 січня напередодні Водохреща, а в останньому бою, коли підірвали будівлю термінала, він загинув. Багато хлопців загинуло. Ці втрати — це вартість Незалежності.

Хлопці й дівчата, які загинули за нашу незалежну й соборну державу уособлюють ту ціну, яку вартує Незалежність і Соборність. Війна триває, вона ніколи не закінчується просто бажанням її закінчити — вона закінчується або перемогою, або поразкою. На жаль, в історії інших варіантів немає.

Сьогодні ми називаємо імена загиблих так, як називали їх за життя. Це не абстрактні герої — це люди, які жили поміж нас. Ці імена нагадують про тих, хто був нашими друзями, нашими однокласниками, нашими сусідами, нашими учнями, — сказав Дмитро Поворотній.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини