ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі найкращі лікарі провели великий медогляд та обстеження захисників України й батьків загиблих героїв

15 Січня 2021, 18:59
У Дніпрі найкращі лікарі провели великий медогляд та обстеження захисників України й батьків загиблих героїв

Лікарі обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова провели черговий медогляд та обстеження захисників України й батьків загиблих героїв. Упродовж дня пацієнти пройшли всіх спеціалістів та отримали консультації з лікування й поліпшення здоров’я.

— Ми не забуваємо ветеранів, батьків і родичів героїв, які не повернулися з війни, — зазначив генеральний директор медичного закладу Сергій Риженко під час відкриття заходу. — Усі вони занесені в списки лікарні Мечникова й у будь-який час можуть звернутися до нас по медичну допомогу. Персонал лікарні цінує те, що зробили наші захисники. Зустріч з вами стала доброю традицією. Ще раз наші найкращі лікарі оглянуть вас і нададуть рекомендації. Пам’ятайте: ви всі на безстроковому медичному супроводі лікарні Мечникова. Ми врятували три тисячі тяжкопоранених військових. Багато з них приїжджають з інших областей, щоб отримати допомогу наших спеціалістів. Для нас це не лише навантаження, а й гордість за те, що ми опікуємо воїнів, які нас захищали. Дуже важливо, щоб кожний військовий, який повернувся додому, мав змогу отримати все необхідне й передусім медичну допомогу.

Від усіх солдатських батьків лікарям щиро подякував голова ГО «Родинне коло загиблих Героїв» Сергій Ніконов. Син цього чоловіка — десантник Павло Ніконов — загинув, захищаючи свободу й незалежність України, 14 червня 2014-го у збитому над Луганськом військово-транспортному літаку Іл-76. Лікарі зі свого боку оплесками привітали захисників.

На обстеження запросили понад 50 учасників АТО/ООС і родичів героїв. Упродовж дня в лікарні Мечникова пацієнти пройшли обстеження на найкращому медичному обладнанні, отримали консультації медиків.

— На передовій потрібні здорові військові. Тому користь таких обстежень важко переоцінити, — поділився враженнями учасник бойових дій сержант Олександр Ясногор. — Також важливо, що тут ми можемо швидко й безоплатно пройти висококласних фахівців, серед яких професори, доктори медичних наук.

Цього дня отримав рекомендації з поліпшення здоров’я й ветеран війни Ігор Cисой. Він зазнав контузії на Донбасі під час ворожого обстрілу у жовтні 2016-го.

— Уперше беру участь у таких оглядах, — розповів Ігор Іванович. — Пройшов невропатолога. Впевнений, що це чудовий шанс поправити здоров’я, адже, чесно кажучи, війна дедалі частіше дається взнаки. Приємно вражений професіоналізмом і теплим ставленням до захисників України та їхніх родичів медичного персоналу лікарні.

За словами Сергія Риженка, такі заходи лікарня імені Мечникова проводитиме й надалі.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини, Соціальний захист