ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Десантно-штурмових військах проходять інтенсивні заходи з підготовки офіцерів тактичної ланки

27 Січня 2021, 19:15

У Десантно-штурмових військах Збройних Сил України тривають інтенсивні заходи з підготовки особового складу та підвищення професійного рівня командирів визначених ланок. Про це повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Зокрема на Житомирщині з офіцерами тактичної ланки однієї із військових частин ДШВ ЗС України проходить комплекс заходів з основних предметів бойової підготовки.

Офіцери-десантники обмінюються власним досвідом бойових дій, підвищують знання з питань керівництва бойовою підготовкою підпорядкованих підрозділів, удосконалять практичні навички за своєю штатною спеціальністю. Також відпрацьовуються єдині підходи методики проведення занять з предметів навчання та виконання заходів бойової підготовки.

За словами командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, даний захід дозволяє оцінити рівень індивідуальні підготовленості кожного офіцера, опираючись на його здобуті знання та навички.

– Це необхідно для якісної підготовки підлеглого особового складу та подальшого виконання завдань за призначенням, – підкреслив генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Комплекс занять передбачає для офіцерів різнопланові заняття: лекційні, контрольні, семінарські, показові та безпосередньо практичні.

Зокрема водіння бойових машин та автомобільної техніки у складних умовах місцевості, виконання вправ стрільб з озброєння бойових машин та стрільба зі стрілецької зброї в денну та нічну пору доби, управління вогнем артилерії, застосування підрозділів в різних видах загальновійськового бою, а також порядок організації проведення різнопланових тактичних навчань тощо.

Стежте за нами в Instagram