ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тисячі німецьких колядників збирали гроші для дітей України

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Січня 2021, 10:24

Зокрема, допомогу отримають діти, які живуть з одним з батьків, бабусею, дідусем або й у прийомних сім’ях, зокрема, через те, що їхні батько або мати виїхали на заробітки за кордон.

У Німеччині колядники цього року збирають пожертви під гаслом допомоги українським дітям. Зокрема, тим, чиї батьки стали трудовими мігрантами. Відповідну ініціативу підтримали президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр і канцлерка Анґела Меркель. Про це повідомляє APnews.

Так, з середи, 6 січня, тисячі німецьких дітей-колядників, одягнених в костюми трьох біблійних царів (Каспара, Бальтазара і Мельхіора) традиційно ходять по домівках, співають колядки й збирають гроші на благодійність.

Цього року через пандемією благодійна кампанія триває онлайн і проходить під гаслом «Принеси благословення, будь благословенням. Підтримай дітей – в Україні та всьому світі».

Зазначається, що організатори благодійної кампанії збирають допомогу для дітей з України, які живуть з одним з батьків, бабусею, дідусем або й у прийомних сім’ях, зокрема, через те, що їхні батько або мати виїхали на заробітки за кордон.

Варто зазначити, що, згідно з різними оцінками, лише в Україні від трудової міграції батьків постраждали близько двох мільйонів дітей.

З благословенням і подякою за благодійну діяльність до колядників звернулися в своїх відеозверненнях президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр з дружиною, а також канцлерка Німеччини Анґела Меркель. Вони відзначили, що, допомагаючи дітям з України й усього світу, колядники роблять цей світ кращим і яскравішим.

«Ми щиро сподіваємося, що зараз чимало людей роблять пожертви на акцію колядування, щоб дітям в Україні та в усьому світі стало трошки легше в їхній важкій подорожі», – підкреслила дружина німецього президента Ельке Бюденбендер.

Зібрані під час кампанії кошти буде передано благодійній організації «Карітас України».

Читайте нас в Telegram