ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тривають заходи із відновлення пошкоджених і будівництва нових об’єктів інфраструктури Донбасу

14 Січня 2021, 16:37
Тривають заходи із відновлення пошкоджених і будівництва нових об’єктів інфраструктури Донбасу

Цього тижня розпочалися ремонтно-відновлювані роботи на повітряних лініях електропередач у районі населених пунктів Травневе та Гладосове Бахмутського району. Зокрема, робоча бригада здійснила обхід 4 низьковольтних ліній електропередач, склала схему розміщення та промаркувала їх, а також визначила точки підключення до електроенергії будинків місцевих жителів. 

Про це повідомила у Facebook пресслужба операції Об’єднаних сил.

Під час обстеження маршрутів руху робочої бригади на наявність вибухонебезпечних пристроїв, представники ДСНС України виявили та вилучили для знешкодження нерозірваний постріл від ручного протитанкового гранатомета (РПГ-7В). Контроль за дотриманням наданих гарантій безпеки та режиму припинення вогню здійснювали представники УС СЦКК безпосередньо на місці робіт.

У районах проведення ремонтно-відновлюваних робіт у дзеркальному форматі по обидві сторони працювали патрулі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співпраці в Європі.

Ремонтно-відновлювані роботи відбуваються у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ, Командуванням Об’єднаних сил і представниками цивільно-військового співробітництва.

Стежте за нами в Instagram
Новини