ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Триває інтенсивне навчання дніпровських десантників

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Січня 2021, 14:47

На повітрянодесантному комплексі особовий склад, який нещодавно поповнив лави військової частини, розпочав підготовку до стрибків з парашутом.

– Заняття з військовослужбовцями тривають з ранку до вечора, – повідомили у пресслужбі окремої повітрянодесантної бригади. – Серед тих, хто навчається бути справжнім десантником, усі рівні, вимоги однакові як для солдатів, так і офіцерів, панує повна гендерна рівність – представниці прекрасної статі виконують усі навчальні вправи нарівні з чоловіками.

Спеціальна підготовка триватиме два тижні. У цей час воїни-десантники докладно вивчатимуть матеріальну частину десантних парашутних систем, їх поетапну укладку. А також практично відпрацюють дії парашутиста – від посадки у повітряне судно до приземлення на наземних тренажерах повітрянодесантного комплексу. А потім, після складання заліку, у який входить і самостійна укладка «бойового купола», їх допустять до виконання першого стрибка з парашутом.

Також підвищують професійний рівень і офіцери-артилеристи згаданої бригади. Окрім огляду екіпірування, «боги війни» вдосконалювали знання й професійні навички під час теоретичних та практичних занять зі стрільби й керування вогнем, вправлялися в розв’язанні тестових завдань.

– Наразі навчальний процес дніпровські десантники продовжують, – зазначили у пресслужбі окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗСУ.

Фото пресслужби окремої повітрянодесантної бригади

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram