ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Трохи нижче неба»: в Києві покажуть фільм про українських військових, які воювали в Донецькому аеропорту

28 Січня 2021, 18:06

29 січня в Києві в Будинку кіно відбудеться закритий показ документального фільму «Трохи нижче неба» про українських воїнів, які воювали в Донецькому аеропорту. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Продюсером та автором фільму є доброволець і військовий журналіст Михайло Ухман, який разом зі своїм бойовим побратимом Сергієм Коновалом понад рік їздив по Україні й записував інтерв’ю з тими, хто мужньо боровся проти російських окупантів.

— Щоб розпочати цей проєкт, нам допомагали волонтери, небайдужі підприємці. Українська діаспора подарувала високоякісну камеру для зйомок і з того розпочалася наша робота, — говорить автор фільму.

В основу стрічки ввійшли історії чотирьох бійців 80-ї бригади Збройних Сил України, які загинули в січні 2015 року: Ігор Римар, 16 січня — Володимир Трух, 20 січня — В’ячеслав Мельник та Іван Вітишин. У кожного з цих хлопців різні життєві стежки, проте загинули вони героями, які до останнього воювали з московськими терористами.

Режисер фільму — Руслан Горовий, відомий в Україні журналіст і письменник. Михайло познайомився з Русланом на фронті, коли той читав свої твори нашим захисникам. Оскільки Русланові близька тематика російсько-української війни, саме йому Михайло запропонував бути режисером фільму, що повинен дати українцям відповідь на запитання: «Що таке Донецький аеропорт для України?»

Стежте за нами в Instagram