ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Топографів Сил підтримки ЗС України підняли за бойовою тривогою

17 Січня 2021, 19:58
Топографів Сил підтримки ЗС України підняли за бойовою тривогою

В топографічній частині Командування Сил підтримки ЗС України пройшли тактико-стройові заняття з бойової готовності з практичним виконанням заходів у складі військової частини. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Командування.

В ході тактико-стройового заняття з військовослужбовцями частини, під безпосереднім керівництвом командира частини, проведено комплексне тренування з бойової готовності, з виконанням основних заходів при переведенні на функціонування в умовах особливого періоду. Військові топографи відпрацювали питання виконання функціональних обов’язків під час приведення в бойову готовність (переведення на функціонування в умовах особливого періоду).

Було розгорнуто декілька навчальних місць. На одному із них керівник на навчальному місці розповів особовому складу як має діяти чергова служба під час приведення військової частини в бойову готовність. Все це демонструвалося практичними діями військовослужбовців.

Окрім цього, військові топографи удосконалили свої навички щодо порядку зняття ОВТ зі зберігання, підготовки її до застосування. Також розглянуто питання як правильно та швидко організувати отримання та завантаження матеріально – технічних засобів, відповідно до розрахунку розподілу сил та засобів від підрозділів для виконання заходів переведення військової частини на функціонування в умовах особливого періоду.

Фото Олег Соболь

Стежте за нами в Instagram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Вишкіл, Новини