ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Територіальна цілісність України має бути відновлена виключно з Кримом – Анн Лінде

14 Січня 2021, 16:18
Територіальна цілісність України має бути відновлена виключно з Кримом – Анн Лінде

Чинна голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде, наголошує, що територіальна цілісність України має бути відновлена включно з територією окупованого Росією Криму.

Про це Анн Лінде сказала під час представлення пріоритетів головування Швеції в ОБСЄ у 2021 році на онлайн-засіданні Постійної ради ОБСЄ, повідомляє УНІАН.

«Найбільш кричущим прикладом порушення наших спільних зобов’язань і міжнародного права залишається криза навколо України і в Україні», – наголосила Анн Лінде.

Вона сказала, що Швеція визнає життєво важливою необхідністю діяльність  Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і проведення переговорів у «нормандському форматі» та мінській Тристоронній контактній групі з метою «знаходження стійкого політичного вирішення конфлікту».

Анн Лінде підкреслила, що Швеція на чолі ОБСЄ продовжуватиме рішуче  відстоювати позицію, що спостерігачі СММ повинні мати безпечний і захищений доступ без перешкоджань по всій території України, і необхідно забезпечити необхідні умови для виконання місією її мандата.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України