ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Справа України проти Росії: прокуратура АРК обіцяє підготовку нових позовів

14 Січня 2021, 14:59
Справа України проти Росії: прокуратура АРК обіцяє підготовку нових позовів

Європейський суд з прав людини визнав прийнятною справу «Україна проти Росії» та перейшов до розгляду справи по суті. Прокуратура Автономної Республіки Крим і надалі готуватиме інформацію для підготовки позовів проти Російської Федерації.

Про це заявило відомство у Facebook.

«Під час підготовки міждержавного позову проти РФ використовувалися численні докази порушення прав людини в Криму, які зафіксовані в матеріалах кримінальних проваджень прокуратури автономії та розглядаються нами у контексті цілеспрямованої політики держави-окупанта щодо змін демографічного складу населення. Кінцевою метою такої політики є витіснення громадян України, незгодних з окупаційним режимом, та заселення півострова громадянами РФ, що є серйозним порушенням норм міжнародного гуманітарного права», – наголошується  в заяві.

Як зазначають у відомстві, міждержавна заява уряду України стосується масових та систематичних порушень прав людини в Криму, відповідальність за які несе держава-окупант з 27 лютого 2014 року – початку здійснення ефективного контролю над окупованим півостровом.

Прокуратура автономії й надалі готова надавати свої матеріали для підготовки міждержавних позовів та співпрацювати з Міністерством юстиції, Міністерством закордонних справ України та іншими центральними органами виконавчої влади для захисту порушених державою-окупантом прав громадян України в Криму.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України